Спеціальні потреби

Фракція Регіонів наполягає на відставці Тимошенко


Завтра в Україні відкриває свою роботу шоста сесія Верховної Ради України. Першим питанням, яке може бути розглянуте – це вотум недовіри уряду Тимошенко.

Фракція Партії Регіонів у Верховній Раді вимагає пришвидшити розгляд в парламенті питання про відповідальність уряду Юлії Тимошенко. Відповідна постанова зареєстрована від імені лідера фракції Віктора Януковича.

Регіонали наполягають на звіті уряду у присутності депутатів та президента країни. За словами Януковича, необхідно почути правду від прем’єр-міністра України про стан справ в економічній та соціальній сферах. Про конфлікт між президентом та прем`єром лідер опозиції каже так: «Ці дві людини намагаються 47 мільйонів українців тримати за дурнів, і це вже набридло».

Натомість голова Верховної Ради України Володимир Литвин наполягає на недоцільності ухвалення рішення щодо відставки уряду. Він вважає, що порушуючи питання про відставку уряду, необхідно було б вирішити головну проблему, тобто запропонувати новий формат коаліції.

Досі не відомо, чи прийде на відкриття сесії президент Ющенко, осклільки на завтра запланована його поїздка на Дніпропетровщину. Так само невідомою є і дата його щорічного звернення до народу. У Секретаріаті президента заявили, що Ющенко має час до 31 березня з оголошенням звернення. Нагадаємо, що раніше депутати зверталися до Ющенка пришвидшити цей процес, оскільки країна перебуває у стані кризи і має чути президентський варіант подолання кризових явищ.

Ймовірно, що у парламенті розглядатимуть і кадрові питання. Зокрема, представники фракції БЮТ не виключають, що місце першого віце-спікера парламенту може знову посісти комуніст Адам Мартинюк. Регіоналка Ганна Герман заявила, що відповідний торг вже почався і що ця посада може стати платою комуністам за неголосування за відставку уряду. Зараз першим віце-спікером є представник Партії регіонів Олександр Лавринович.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG