Спеціальні потреби

Конгрес почав погодження закону про стимулювання економікиЧлени Сенату і Палати представників почали погоджувати окремі варіанти схвалених ними законопроектів, покликаних пожвавити американську економіку. Президент Обама дав зрозуміти, що хотів би підписати закон до 16-го лютого.

Сенат схвалив свій варіант законопроекту у вівторок. Палата представників свій – ще минулого тижня. Обидва варіанти передбачають вливання понад восьмисот мільярдів доларів в американську економіку, однак розходяться в обсягах фінансування державних проектів для створення або збереження робочих місць, як також в параметрах скорочення податків.

Республіканці, які мають меншість в обох палатах, загалом критикують план, вважаючи, що ним, через надто високі державні витрати, недофінансовуються податкові пільги.

Між тим американський автобудівник Дженерал Моторс повідомив про чергові скорочення робочих місяць – без роботи цим разом опиняться 10 тисяч його співробітників в різних країнах – 12 відсотків з них на території США.

XS
SM
MD
LG