Спеціальні потреби

Актуально

Проросійські сили пікетують фрегат США у Криму

Десятки активістів місцевих організацій ПСПУ, Партії регіонів і «Русского блока» протестували у середу проти візиту до Севастополя фрегата ВМС США «Klakring». Судно пришвартувалося у порту, куди прибуло із триденним дружнім візитом. Учасники пікету вигукували антинатівські та антиамериканські гасла. Міліція, яка охороняла місце стоянки корабля повідомляє, що протестанти не порушували громадський порядок.

Командувач ВМС України адмірал Ігор Тенюх під час протокольної зустрічі із командуванням походу, заявив:

«Нам дуже приємно, що корабель такого типу зайшов у Севастополь, тому що він викликає великий інтерес у наших моряків. Я сподіваюся, що під час стоянки корабля в порту українські офіцери матимуть можливість ретельно ознайомитись з обладнанням та озброєнням фрегата».

Командир американського корабля капітан другого рангу Скотт Сміт пообіцяв прийняти на борт представників ВМС України. Офіцери командування Військово-Морських Сил ЗС України матимуть змогу ознайомитися з оперативними можливостями, обладнанням та озброєнням американського фрегата, поспілкуватися з екіпажем корабля. У свою чергу, екіпаж фрегата ВМС США «Klakring» планує використати час стоянки у Севастополі для відпочинку та ознайомлення з історичними та пам’ятними місцями міста-героя. На стадіоні Севастопольського військово-морського інституту відбудеться футбольний матч між командами американського фрегата та українського вищого військового навчального закладу.

«Klakring» – перший американський військовий корабель, який зайшов в акваторію Чорного моря цього року. Ліві сили Криму традиційно зустрічають американських військових протестами. Після візиту до України фрегат планує на кілька днів відвідатипорт Батумі у Грузії.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG