Спеціальні потреби

Проросійські сили пікетують фрегат США у Криму


Десятки активістів місцевих організацій ПСПУ, Партії регіонів і «Русского блока» протестували у середу проти візиту до Севастополя фрегата ВМС США «Klakring». Судно пришвартувалося у порту, куди прибуло із триденним дружнім візитом. Учасники пікету вигукували антинатівські та антиамериканські гасла. Міліція, яка охороняла місце стоянки корабля повідомляє, що протестанти не порушували громадський порядок.

Командувач ВМС України адмірал Ігор Тенюх під час протокольної зустрічі із командуванням походу, заявив:

«Нам дуже приємно, що корабель такого типу зайшов у Севастополь, тому що він викликає великий інтерес у наших моряків. Я сподіваюся, що під час стоянки корабля в порту українські офіцери матимуть можливість ретельно ознайомитись з обладнанням та озброєнням фрегата».

Командир американського корабля капітан другого рангу Скотт Сміт пообіцяв прийняти на борт представників ВМС України. Офіцери командування Військово-Морських Сил ЗС України матимуть змогу ознайомитися з оперативними можливостями, обладнанням та озброєнням американського фрегата, поспілкуватися з екіпажем корабля. У свою чергу, екіпаж фрегата ВМС США «Klakring» планує використати час стоянки у Севастополі для відпочинку та ознайомлення з історичними та пам’ятними місцями міста-героя. На стадіоні Севастопольського військово-морського інституту відбудеться футбольний матч між командами американського фрегата та українського вищого військового навчального закладу.

«Klakring» – перший американський військовий корабель, який зайшов в акваторію Чорного моря цього року. Ліві сили Криму традиційно зустрічають американських військових протестами. Після візиту до України фрегат планує на кілька днів відвідатипорт Батумі у Грузії.

XS
SM
MD
LG