Спеціальні потреби

Економічна криза породила продаж незвичних ‘товарів’

У час економічної рецесії американці дедалі більше задумуються над тим, як заощадити кожен долар. А ті, хто опинився у геть скрутному становищі, вдаються навіть до таких кроків, як продаж волосся, сперми чи яйцеклітин.

Ронда Гестер нещодавно втратила роботу. Однак замість того, щоб у розпачі рвати на собі волосся, вона вирішила його продати. Вона говорить:

«Мені подобається моє волосся і навіть важко уявити, що його доведеться обрізати. Але мені справді потрібні ці гроші, аби подбати про свою доньку».

Ронда сподівається, що за свої 50-ти сантиметрові локони на веб-сайті TheHairTrader.com вона отримає принаймні тисячу доларів. Адміністратору сайту, який займається купівлею волосся через Інтернет, доводиться чути від своїх клієнтів печальні історії. Одна жінка розповідає:

«Неймовірна кількість мам хоче продати своє волосся, щоб отримати якісь додаткові гроші для своєї сім’ї у ці складні часи».

Часи складні настільки, що за останні три місяці кількість людей, які звертаються на сайт, зросла у два рази. Як правило, їхнє волосся використовують для нарощення у перукарнях, або у виробництві ляльок.

Жінки також можуть законно заробити дві з половиною тисячі доларів, продавши свої яйцеклітини.

Тим часом чоловіки можуть підзаробити, продаючи свою сперму. У студентських містечках кількість аплікантів, які хочуть продати свою сперму, зросла на 70%.

«Це займає лише 15 хвилин, говорить один з аплікантів, і ви можете заробити 14 тисяч доларів на рік».

Втім, лише дев’ять відсотків аплікантів відповідають вимогам і можуть бути донорами.

«Ідеальний чоловік мусить бути заввишки 182 сантиметри, мати світле чи каштанове волосся, блакитні чи зелені очі, середньої будови тіло, мусить бути студентського віку і мати ямочку на бороді».

Хто б міг подумати, що в ці складні економічні часи навіть ямочка на бороді може додати долар до вашого гаманця.

XS
SM
MD
LG