Спеціальні потреби

Статуя Свободи знову запрошує відвідувачів

Ті, хто бажає більш активного та насиченого культурою відпочинку, їде у Нью-Йорк. Серед найулюбленіших принад Великого Яблука – знаменита Статуя Свободи. На цей День незалежності – 4 липня – відвідувачі знову матимуть змогу оглянути краєвид міста з веранди на верхівці статуї, вперше відкритої після терактів 11 вересня 2001 року.

Статуя Свободи є однією з найвідоміших у світі. Впродовж понад ста років вона була світочем нового життя для багатьох емігрантів. Це також магніт для туристів.

Але після терактів 2001 року найвища частина статуї – її корона – була закрита для відвідувачів. Вона лишалась недоступною для огляду впродовж восьми років. Але на цьогорічний День незалежності планується її відкриття.

Деррен Бох працює в Управлінні національних парків, якому підпорядковується Статуя Свободи. Він каже, що від 4-го липня її верхівйа знову стане доступною.

«На день народження Америки, після восьми років, ми раді надати нагоду знову підніматись на верхівку статуї і американцям, і людям з різних куточків землі».

Підйом нагору нелегий. Треба здолати двісті крутих сходинок всередині статуї. А вже нагорі огляд дещо обмежений, але це мало кого зупиняє у намаганні дістатись туди одним з перших.

«Нам і дзвонять, і пишуть, і зв’язуються через Інтернет з запитанням, щоб мати можливість одними з перших дістатисмь до верхівки на 4 липня», - каже Даррен Бох.

Негайно після оголошення про відкриття статуї так багато людей звернулось до веб-сторінки Управління парків, що її вивело з ладу. Не обійдеться і без розчарувань. Кількість відвідувачів буде обмежена. Деталі ще не опрацьовано, але говорять, що доступ дістане не більше 150-ти відвідувачів на день.

Острів, на якому розташована Статуя Свободи, щороку відвідує три мільйони шістсот тисяч людей. І на цей День незалежності це буде одна з найбільших принад в Нью-Йорку.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG