Спеціальні потреби

Світовий банк прогнозує три-відсоткове падіння


За даними Світового банку, глобальна економіка світу зазнає цього року падіння у три відсотки. Це - набагато гірші показники, ніж передбачалось попередньо. В оприлюдненому сьогодні звіті експерти міжнародної структури прогнозують, що найбільше постраждалють країни, що розвиваються. На їх погляд, спад відбудеться, незважаючи на те, що економіки розвинутих країн демонструють ознаки стабілізації.

У США, тим часом, з`явилися чергові обнадійливі ознаки поступового оздоровлення економіки. Вперше за останні три місяці у США виросли об`єми продажу роздрібних товарів, які забезпечують дві третіх активності американської економіки. Такі дані оприлюднило Міністерство торгівлі США.

Ознаки пожвавлення відмічають також на ринку праці США. За даними Міністерства праці, на двадцять п`ять тисяч протягом останнього тижня зменшилася кількість тих, хто подався за допомогою по безробіттю. Це вже четвертий тиждень поспіль, що спостерігається така тенденція.

Втім сотні тисяч американців досі не дають собі ради зі сплатою кредитів на житло. При чому рекордних рівнів зараз досягає кількість конфіскацій домів банками.

XS
SM
MD
LG