Спеціальні потреби

У Вашингтоні в аварії поїздів метро загинуло дев’ятеро людей

У Вашингтоні в годину пік потяг метро на повній швидкості наїхав заду на потяг перед ним, роздавивши останній вагон як консервну банку. За даними метрополітену дев’ять осіб загинуло та понад 70 зазнали травм, в тому числі надзвичайно серйозних. Це – найбільша аварія в історії метрополітену в американській столиці.

О п’ятій годині вечора метрополітен в американській столиці повний пасажирів, що повертаються з роботи. Саме в цей час трапилася трагедія. Потяг із шести вагонів стояв на колії, коли на нього ззаду наїхав інший потяг із такою силою, що його перший вагон катапультував на дах останнього вагону іншого потяга.

Представник Національної ради безпеки транспорту Деббі Герсман заявила:

«Перший вагон потяга, що йшов ззаду, наїхав на потяг, що стояв, розлетівшись у повітрі, і чимало пасажирів було поставлено під загрозу смерті».

Команди рятувальників розрізали уламки вагонів, аби дістатися до пасажирів, що потрапили у пастку всередині. Деякі змогли вийти з цього вагону самі. Деякі з пасажирів, що зазнали менших травм, кинулися помагати іншим до того, як приїхали рятувальники. Майже негайно з’явилося 200 працівників рятувальних служб. До лікарень було доставлено понад 70 постраждалих.

Згідно з інформацією метрополітену, одна із загиблих – жінка-водій другого потяга. Хоча вважається, що це був нещасний випадок, ФБР допомагає Національній раді з безпеки транспорту зібрати та вивчити докази. Вони намагаються встановити чи був записуючий пристрій на потязі. Це залежить від того, до якої серії випуску належать ці потяги.

Розслідування не встановило, чи до аварії призвела помилка людини, чи автоматизованої системи. Часто в годину пік потяги у Вашингтоні оперують на автоматі, який зупиняє потяги, якщо перед ним на короткій відстані знаходиться інший потяг. Очевидно ця система не спрацювала.

Представники метрополітену Вашингтону заявили, що у вівторок всі потяги ходитимуть в ручному режимі. Також очікуються затримки потягів, особливо на лінії, де трапилася аварія. На місці все ще працюють рятувальні бригади і можливість знайдення нових жертв аварії не виключається.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG