Спеціальні потреби

Актуально

Гондурасу загрожують санкції світової спільноти

Військовий переворот в Гондурасі 28-го червня, внаслідок якого усунуто від влади президента Мануеля Залайю, створив політичний хаос в цій центральноамериканській країні. Цій одній з найбідніших держав світу загрожує ще глибша криза, оскільки міжнародне співтовариство збирається посилити економічний тиск і впровадити санкції для повернення президента до влади.

Прибічники тимчасового уряду звинувачують Мануеля Зелайю у порушеннях конституції. Зі свого боку табір усунутого президента заявляє про незаконність дій теперішнього лідера Роберто Мічелетті. А більшість гондурасців просто розплачується за це, живучи в умовах комендантської години та економічного безладдя. Якщо Зелайї не буде дозволено повернутися до влади, то багато країн регіону готуються запровадити санкції і припинити допомогу Гондурасу. Втім, багато промисловців країни переконані, що Гондурас здатний пережити санкції, щоби відстояти своє право самому вирішувати свої проблеми:

Безробіття в Гондурасі сягає12% і ще 30% населення зайняті роботою лише частково. Важливим джерелом робочих місць є фабрики, де збирають товари на експорт. У цій галузі зайнято більше ста тисяч людей. Вони продовжують працювати, незважаючи на глобальну рецесію і заворушення у самому Гондурасі. Але якщо ситуацію не буде розв’язано найближчим часом, інвестори будуть змушені шукати можливості в інших країнах.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG