Спеціальні потреби

В час кризи у США популярний дешевий відпочинок

Для багатьох американських дітей літні канікули вже закінчилися, але інші ще відпочивають. Через економічну кризу чимало батьків вимушені шукати альтернативні, дешевші способи відпочинку цього літа. Поміж таких - таборування, що дає можливість весело й без зайвих витрат провести літо.

У розпал літніх відпусток та канікул американці вдаються до раціональних видів відпочинку, що стали актуальними у час економічної скрути. Багато хто відмовився від запланованих подорожей, залишившись вдома. Навіть ті, кого оминуло безробіття, економлять. Магазини продажу товарів та ігор для всієї родини для відпочинку назовні, повідомляють про стрімке підвищення продажів. А з цього користає багато американських родин.

Маючи трьох дітей – п’ятирічних хлопчиків-близнюків та дев’ятнадцятирічного сина - подружжя Крістін Ешлі та Марка Шанагана не присідає ні на хвильку. Втім, як і для більшості американців, складна економічна ситуація змусила сім’ю переоцінити плани на літо.

Для Марка, який працює каменярем, це означає менше проведеного часу на подвір’ї з дітьми. Він каже, що минулої зими роботи взагалі не було.

«Я постійно шукав старих та нових клієнтів. З приходом літа і роботи, головна задача: постійно працювати і розкручувати проекти, бажано до Різдва», - додає Марк.

Для дітей, канікули - це безтурботній відпочинок та розваги. Але обмежений бюджет батьків створює додаткові труднощі із забезпеченням доцільного відпочинку. І рецесія підштовхнула цю сім’ю до винахідливості.

Мати дітей Крістін Ешлі вважає, що діти запам’ятають це літо як час, коли вони жили в наметах.

Незважаючи на складнощі, цій родині вдалося зекономити і добре провести час завдяки відпочинку у родичів та на природі.

Коли ж дуже спекотно і дітям набридає бавитися біля будинку - завжди можна стрибнути у басейн, який став невід’ємною частиною літного відпочинку американських дітей, особливо в часи економічної скрути.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG