Спеціальні потреби

General Motors об`єднує зусилля з компанією еBay

Інтернет-компанія eBay разом з автомобільною корпорацією General Motors обіцяють змінити традиційний спосіб купівлі автомобілів. Наразі більшість автосалонів General Motors у штаті Каліфорнія беруть участь в пілотній програмі, що повинна полегшити покупцям процес придбання авто.

Суть цієї програми полягає у тому, що споживач вибирає собі машину не через дилера, а через Інтернет.

General Motors та eBay кажуть, що це новий спосіб придбання авто для тих покупців, які не люблять ходити в автосалони щоби не піддаватися тиску з боку дилерів. Віце-президент eBay Motors Роб Чесні говорить, що маючи комп’ютер потенційний покупець може зробити купівлю з дому:

«Вперше вони зможуть відвідати віртуальні автосалони корпорації General Motors. До їх вибору різні моделі у різних автосалонах».

Роб каже, що новий сайт дозволить покупцям проглянути не тільки моделі, а й вибрати собі колір, потрібні їм опції, а також узгодити ціну і навіть обговорити кредитні умови. І все це без того, щоб безпосередньо спілкуватися з продавцем, а прямо з свого комп’ютера з дому.

Пілотна програма була запущена буквально через місяць після того, як General Motors вибрався із банкрутства. Тепер же GM, який колись був найбільшим у світі автовиробником, пообіцяв вже зовсім скоро стати прибутковою корпорацією і вважає нинішнє нововведення частиною цієї стратегії.

Представник автосалону Інден Досанж каже, що тепер покупець, який хоче придбати авто, матиме більше часу на те, щоби через eBay обговорити ціну. До того ж він це робитиме в домашньому комфорті.

General Motors зазначає, що партнерство з eBay покликане полегшити процес покупки авто.

Загалом у пілотній програмі бере участь близько 200 автосалонів Каліфорнії. Вона триватиме до 8 вересня і у випадку успішності, кажуть представники eBay, буде поширена на інші штати США.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG