Спеціальні потреби

Обама призначив Бернанке знову головою Центрального банку США


Президент Обама призначив Бена Бернанке на другий термін на посаду голови Федеральної резервної системи, що виконує функцію Центрального банку США. Він похвально висловився про вклад Бернанке під час однієї, як він це назвав, «з найгірших фінансових криз перед якими опинились США та світ».

Президент Обама зазначив, що відвага, винахідливість і темперамент Бена Бернанке допомогли відвернути другу в країні Велику депресію.

Американський президент також похвалив керівника Федеральної резервної системи за його спокій і мудрість у підході до кризи та ситуації у фінансовій системі, що знаходилась на грані колапсу.

Президент Обама зробив ці зауваги під час своєї відпустки, яку він проводить у штаті Массачусетс.

Щодо Бена Бернанке - то він пообіцяв забезпечити американців всім найнеобхіднішим для подальшого піднесення країни і зростання добробуту, якщо його кандидатуру буде схвалено Сенатом. Теперішній чотирирічний термін урядування Бернанке вигасає у 2010 році.

Раніше, ще до призначення на посаду голови Федеральної резервної системи, Бернанке очолював Раду економічних експертів при Білому домі з 2005 по 2006 рік, за президентства Джорджа Буша.

Бен Бернанке викладав економіку у Прінстонському університеті. Він отримав ступінь бакалавра з економіки у Гарвардському університеті, а звання доктора у цій же ділянці - в Массачусетському технологічному інституті.

XS
SM
MD
LG