Спеціальні потреби

Продається дача фінансового махінатора Мейдоффа

У котеджі над Атлантичним океаном у містечку Монток, у штаті Нью-Йорк, найбільший фінансовий махінатор за всю історію Америки Бернард Мейдофф проводив літом свої вихідні. У будинку, площею майже триста квадратних метрів, є чотири спальні і три ванні кімнати. Мейфофф тепер проводить свої дні у значно меншому приміщенні – в`язичній камері, а держава виставила його приморський будинок на продаж.

Судовий виконавець Роланд Убалдо каже, що всередині будинок «аж дихає елегантністю». Нині судовий Убалдо та його колеги шукають покупців маєтку. У ціні поступатися вони не збираються:

«Ринкова вартість нерухомості сім мільйонів і ми сподіваємось отримати цю суму. Не більше, але і не менше».

За ці гроші новий власник може вдосталь насолодитись стилем життя Берні та Рут, які жили тут 25 років. Такий краєвид на Атлантичний океан зі спальні рідко де можна побачити, зазначає Убалдо.

«Весь горизонт – це суцільна берегова смуга. Бачите, як напливають хвилі. Це картинка, якою вони насолоджувалися зі своєї кімнати».

Серед сусідів Мейдоффа – модельєр Ральф Лорен, актор Роберт де Ніро, а також кілька мультимільйонерів-жертв його махінацій. Тут Мейдофф влаштовував свої гучні екстравагантні вечірки з феєрверками та розкішними меню. Саме ж подружжя по-королівськи спостерігало за розвагами зі своїх господарських крісел.

Гості Мейдоффа заселяли майже всі готелі Монтока і він фактично фінансував життя міста на кілька днів, раз нарік.

Розвал імперії Мейдоффа означає не лише продаж будинку на узбережжі, але і його нерухомості у Палм-Біч та пентгаузу у Мангеттені.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG