Спеціальні потреби

Нью-Йорк Таймс: В Афганістані було сотні фіктивних виборчих пунктів


Посилаючись на власні джерела, американська газета Нью-Йорк Таймс повідомляє, що в день президентських виборів в Афганістані було створено сотні фіктивних виборчих дільниць, завданням яких було працювати на переобрання Гаміда Карзая.

Цитуючи неназваних афганських та західних посадовців, газета пише, що поплічники Карзая створили до 800 фіктивних дільниць, на яких зібрано сотні тисяч додаткових голосів на підтримку діючого президента.

В газеті зазначається, що кількість підрахованих на користь Карзая голосів на деяких із цих виборчих пунктів можливо у десять разів перевищувала кількість легітимних бюлетенів.

Незалежна виборча комісія Афганістану повідомила, що у зв`язку із звинуваченнями у порушеннях, голоси із 447 виборчих вже дільниць виключено з підрахунку.

Згідно з результатами часткового підрахунку голосів, Карзай веде перед із 48,6 відсотками голосів. Його головний суперник Абдулла Абдулла зібрав 31,7%. Досі підраховано приблизно 75 відсотків виборчих бюлетенів.

Щоб уникнути другого туру голосування, провідному кандидату необхідно заручитися підтримкою щонайменше 50-ти відсотків виборців.

XS
SM
MD
LG