Спеціальні потреби

У Джорджії та Алабамі борються із наслідками повені

В Атланті закінчилися зливи, що тривали кілька днів. За попередніми оцінками, повені нанесли матеріальної шкоди на суму в чверть мільярда доларів. Але бюджет штату Джорджія вже має значний дефіцит. І мешканці, які повертаються в райони, що постраждали від зливи найбільше, побоюються, що тепер їм не має на кого покладатися, крім як на самих себе.

У розважальному парку неподалік від Атланти веселого мало. Він все ще затоплений водою. Люди повертаються до своїх домівок у районах, що найбільше постраждали від повені. Будинки – у катастрофічному стані. Родини намагаються зрозуміти, що з їхнього майна, яке плаває кімнатою, ще можна зберегти. Багато людей, серед яких і Джон Еллер, не мали страхування на випадок повеней:

«Мені сказали, що ця страховка не потрібна, оскільки в місцевості, де я живу, повеней не буває. Я навіть перепитав кілька разів, але мені сказали, що ні, не треба. Тепер очевидно, що треба було купувати».

Відтак багатьом сім’ям доведеться викласти щонайменше від 25-ти до 50-ти тисяч доларів з власної кишені. За оцінками місцевої влади лише 15% мешканців штату Джорджія застрахували своє майно на випадок повені. А у влади грошей допомогти немає. Спеціальний уповноважений з питань страхування штату Джорджія Джон Оксіндін зазначає:

«Тепер ми залежимо від федерального уряду, аби він допоміг нам в цій катастрофі. Сподіваюся, що вони це зроблять. Я знаю, що агенство з надзвичайних ситуацій допомагає у подібних випадках. Я сподіваюся, що якщо вони це робили в інших штатах, вони і нам допоможуть».

Окрім матеріальної шкоди, повені забрали життя щонайменше десяти мешканців штатів Джорджія та Алабама.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG