Спеціальні потреби

Спроба одного школяра у США зробити світ кращим

У програмах новин по радіо і телебаченні домінують, як правило, повідомлення про війни, глобальні економічні негаразди, та інші невтішні події. Проте, один школяр в Орландо, штат Флорида, намагається зробити світ кращим, передаючи лише позитивні, оптимістичні новини в своїй програмі через Інтернет.

Щотижня Макс Джоунс готує інтернет-програму новин, в якій говорить про речі, що викликають позитивні почуття. Макс каже, що у важкі економічні часи американцям потрібно щось краще ніж потік негативних новин:

«У ці часи люди потребують натхнення, потребують чогось веселого, бо в їх житті багато всякого відбувається».

Джоунс склав команду підлітків-кореспондентів у різних країнах світу.
Вони передають репортажі з таких міст як Чикаго, Пекін, Йоганнесбург, Сеул, тощо.

Джоунс каже, що він прагне заохотити своїх ровесників більше цікавитися подіями в світі:

«Вони думають, що світ крутиться довкола них. Однак, у світі є багато різних людей. Я більше цікавлюся іншими людьми ніж собою».

Макс Джоунс записує свою програму у студії в середній школі в Орландо, Флорида. У школі він має репутацію сором’язливого учня. Одначе, як його мати Кім розповідає, коли Макс начитує новини, все міняється: «Йому це дуже легко вдається, і я дуже, дуже горджуся ним».

У Макса є різні хобі, як наприклад гра на віолончелі, але його пристрасть - журналістика.

Нещодавно Макс приєднався до кампанії за звільнення американських репортерів, які були ув’язнені в Північній Кореї. Після того як Пхеньян випустив їх на волю, одна із журналісток зателефонувала йому, аби подякувати за допомогу.

Макс переконаний, що одна людина може зробити світ кращим, крок за кроком.

Макс Джоунс витрачає п’ять-шість годин щотижня на підготовку своєї програми, яку щодня дивиться приблизно п’ять тисяч глядачів.


Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG