Спеціальні потреби

Внаслідок рейду  арештовано понад 300 наркоторговців

Американські правоохоронці провели найбільший в історії Сполучених Штатів рейд на мексиканську мережу торговців наркотиками. Понад 300 людей у 19 штатах були арештовані у рамках операції проти мексиканського картелю Ля Фамілія, що у перекладі означає «родина». Це злочинне угруповання вважається найбільш жорстоким серед мексиканських торгівців наркотиками.

Ля фамілія – наймолодший і найжорсткіший з п’яти великих мексиканських картелів, почав пускати міцне коріння у Сполучених Штатах. Він заробив репутацію картелю, який організовує атаки на органи влади та не рідко розправляється з конкурентами, відрізаючи їм голови. Міністр юстиції Ерік Голдер зазначив, що насильство, яке демонструє цей картель, перевищує все, до чого американці, нажаль, звикли.

З часу появи цього картелю у 2006-му році, він поширив свою діяльність по всій території Сполучених Штатів. За 48 годин, американські сили безпеки арештували понад 300 членів картелю у 19 штатах, конфіскували сотні кілограмів наркотиків та десятки одиниць вогнепальної зброї.

Американські правоохоронці прагнуть, аби вуличні війни, які поширені у Мексиці, не перекинулися на територію США.
XS
SM
MD
LG