Спеціальні потреби

США і Україна створили робочу групу з питань енергетики


Уряди США та України створили двосторонню робочу групу, що займатиметься питаннями енергетичної безпеки. Групу, яка діятиме в рамках Американсько-української комісії зі стратегічного партнерства, очолюють спеціальний уповноважений Держдепартаменту США з євразійських енергетичних питань Ричард Морнінґстар та заступник міністра палива і енергетики України Сергій Павлуша.

З американського боку в робочу групу входитимуть представники Міністерства енергетики, Міністерства торгівлі, Ради національної безпеки та Агентства міжнародного розвитку. З українського боку – представники Адміністрації президента, Міністерства закордонних справ, «Енергоатому», і Українського посольства у Вашингтоні.

Під час першого засідання робочої групи, яке відбулося 28-го жовтня, обидві сторони обговорили важливість спільної роботи задля зміцнення енергетичної безпеки України і Європи. Учасники засідання зокрема зосередилися на питанні реформування енергетичного сектора України та технічній підтримці з боку США, особливо у розвитку нових енергозберігаючих технологій.

Обидві сторони обговорили шляхи залучення українського і американського приватного сектора у розвиток енергетичної галузі, як також важливість успішної реалізації спільних проектів у розвитку атомної енергетики.

XS
SM
MD
LG