Спеціальні потреби

Допомога доктора Мартіни Фукс не знає кордонів

Каліфорнійський лікар мандрує світом, допомагаючи людям у найбідніших країнах світу. Німкеня за походженням, Мартіна Фукс заснувала організацію «Фонд справжньої медицини». А все це почалося на Шрі-Ланці, куди педіатр із Лос-Анджелеса, приїхала, аби надати медичну допомогу постраждалим від природного лиха.

«Після того, як у грудні 2004 року на Південно-Східну Азію обрушилось цунамі, я вирішила поїхати туди допомогти - як людина та педіатр. Я знала, що зможу щось зробити».

Працюючи з мешканцями Шрі-Ланки, педіатр Фукс допомогла побудувати дитячу лікарню, а пізніше долучилася до відбудови місцевих громад, допомагаючи людям психологічно та економічно пережити наслідки цунамі. У 2005 році вона створила «Фонд справжньої медицини». Ця недержавна організація вирушила з гуманітарною місією до Нового Орлеану після урагану Катрина та до Індонезії і Пакистану в 2006 - 2008 роках, допомагати постраждалим від руйнівних землетрусів.
У кожному випадку ця благодійна організація, як каже доктор Фукс, працювала з місцевими партнерами, серед яких були лікарні та школи.

«Одна з основних засад діяльності організації «Фонд справжньої медицини»: друзі допомагають друзям. Ми віримо у спільну працю, бо співпрацюючи з якомога більшою кількістю партнерів, ми можемо досягти більшого та допомогти більшій кількості людей».
Одна з її партнерських організацій - клініка в іспаномовному районі Лос-Анджелеса. Це - другий спільний проект із місцевою лікарнею. Мартіна каже, що в їхніх планах є збільшення допомоги матерям та дітям.

«Ми, як правило, починаємо з лікарні в найбіднішому районі. А потім ми додаємо до цього програму для новонароджених та їхніх матерів, потім - програми з навчання основам гігієни, планування родини, запобігання вагітності, освітні програми щодо ВІЛ/СНІДу.

«Фонд справжньої медицини» має партнерські відносини в понад 10 країнах Африки, Азії, Південної та Східної Америки, надаючи їм те, що Мартіна Фукс називає цілісною системою охорони здоров’я. Вона каже, що початком її роботи була обіцянка, яку вона дала людям, постраждалим від цунамі на Шрі-Ланці.

«До мене підходили люди, які втратили все. І я обіцяла їм допомогу. І для мене є дуже важливим дотримуватися своїх обіцянок».

Мартіна Фукс каже, що її зусилля були б марними, якщо б люди з якими вона працює не допомагали одні одним.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG