Спеціальні потреби

Між двома Кореями відбулася морська перестрілка


У вівторок у водах біля західного узбережжя Жовтого моря відбулася короткотривала сутичка між військово-морськими силами Північної та Південної Кореї.

Представники військового командування Південної Кореї повідомили, що перед тим як відступити, північнокорейське патрульне судно зазнало серйозних пошкоджень.

Старший військовий офіцер Південної Кореї Лі Гі-Сік сказав, що південнокорейський військовий корабель вистрілив низку попереджувальних пострілів в сторону північнокорейського судна, після того як воно перетнуло демаркаційну лінію між територіяльними водами обох країн. Відтак північнокорейське судно відкрило вогонь по південнокорейському кораблю, який вистрілив у відповідь.

Лі назвав перестрілку прикрим інцидентом, кажучи, що Південна Корея вже внесла гостро-сформулювану ноту протесту Пхеньяну з цього приводу.

У повідомленні Центрального інформаційного агентства Північної Кореї зазначається, що патрульне судно здійснювало місію для підтвердження присутності неопізненого об’єкта по північнокорейському боці кордону.

Північна Корея вимагає в Південної Кореї вибачення за, як це було сказано, грубу збройну провокацію.

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG