Спеціальні потреби

На атомній електростанції у США стався витік радіації

У суботу на атомній електростанції 3 Mile Island, що у штаті Пенсільванія, стався витік радіації. 150 працівників були негайно евакуйовані. Ще у 20 виявили радіаційне зараження. Що спричинило витік на першому енергоблоці – не відомо. Керівництво станції каже, що радіація не вийшла за межі АЕС. Однак повідомлення викликало паніку серед місцевого населення. Багатьом пригадалися події 30-річної давнини, коли через неполадки реактора на другому енергоблоці в атмосферу потрапила велика кількість радіоактивних газів.

На місце аварії негайно прибули спеціалісти з ядерної безпеки. У суботу у приміщенні станції включилася сирена, яка засвідчила про радіоактивне забруднення повітря. Реактор першого блоку уже близько місяця не працює через те, що знаходиться на ремонті.

Компанія Exelon, яка оперує електростанцією, негайно перевірила працівників на предмет радіоактивного зараження і заявила, що витік не становить загрози здоров’ю людей. Зі 150 працівників, лише у 20 виявили радіоактивне зараження.

Причини витоку радіації у суботу досі з’ясовують. Працівники станції повернуться на роботу лише після того, як будуть ліквідовані усі наслідки радіоактивного забруднення.

XS
SM
MD
LG