Спеціальні потреби

Застрелено підозрюваного вбивцю поліцейських


Правоохоронні органи північно-західного американського штату Вашингтон повідомили, що сьогодні вранці поліція застрелила злочинця, якого підозрюють у вбивстві у неділю чотирьох поліцейських.

Це вбивство шокувало мешканців Сіетла. Четверо офіцерів поліції сиділи у кав’ярні, готуючись до робочого дня, коли озброєний чоловік зайшов у приміщення і відкрив вогонь. Працівниця кав’ярні бачила, як нападник витягнув зброю і почав стріляти в офіцерів, які працювали за своїми комп’ютерами. Попри те, що поліцейські мали куленепробивні жилети, поранення виявилися фатальними.

Імена загиблих добре відомі серед колег і мешканців міста: батько трьох дітей – Марк Реніннґер; офіцер Роналд Овенз виховував доньку; офіцер Тіна Ґрісволд – мати двох дітей, і офіцер Ґреґ Ричардс, залишив троє дітей.

Головним підозрюваним у скоєнні вбивства вважають Моріса Клеммонса, який має довгу кримінальну історію. Раніше цього року його було арештовано за напад на поліцейського та підозру у зґвалтуванні 13-річної дівчинки. Слідчі кажуть, що в обох випадках Клемонса відпускали під заставу з умовою, що він носитиме GPS – прилад, який визначатиме місце його перебування. Втім, поліція знайшла цей прилад під час однієї з операцій.


XS
SM
MD
LG