Спеціальні потреби

Актуально

Подружжю Салагі загрожує кримінальна справа
Скандал зі світською парою, яка з’явилася на державному прийомі у Білому домі без запрошення, став предметом слухань комітету Палати представників з питань внутрішньої безпеки. Директор служби безпеки підтвердив, що Мікаєла та Тарек Салагі з’явилися у Білому домі, не маючи запрошення. Але вони все одно потрапили на державний прийом в честь візиту прем’єр-міністра Індії. І навіть сфотографувалися з Президентом.

Директор служби безпеки Білого дому Марк Салліван зазначив, що хоча ці особи пройшли через металошукач та всі інші засоби перевірки, сам факт їхньої появи у Білому домі є неприйнятним. Справжнім занепокоєнням є те, що могло трапитись, якщо б подружжя Салагі мало інші наміри?

Директор служби безпеки наполягає, що президент Обама був у той вечір у повній безпеці. Салліван сказав законодавцям, що, як тільки представники служби безпеки на одному з пропускних пунктів побачили, що подружжя Салагі немає в списку запрошених, вони мали негайно покликати на допомогу когось із персоналу Білого дому. Але вони цього не зробили. Три працівники служби вже відправлені в адміністративну відпустку до з’ясування всіх обставин. Тим не менш, законодавцям все ще важко повірити, що таке в принципі могло статися.

Салліван визнав, що про сам інцидент він дізнався тільки наступного дня, і не від своїх людей, а з Інтернету. Під ударом також опинився персонал Білого дому. Згідно з протоколом вони мали перевіряти гостей на кожному посту разом із службою безпеки.

Конгресменів розлютило те, що голова служби офіційних прийомів Дезіре Роджерс, подруга першої леді з часів життя в Чикаго, не з’явилася на слуханнях. А щодо винних у цьому скандалі, подружжя Салагі, то вони також не з’явилися на слуханнях. Голова комітету пригрозив, що наступного разу надішле їм повістку. Але Салахі продовжують стверджувати, що вони були запрошені на державний прийом і все ця історія є не більше, ніж непорозумінням. Тим часом служба безпеки заявила, що відкриває проти них кримінальну справу.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG