Спеціальні потреби

Відпочинок дітей загиблих американських військових

Наближення свят – не завжди радісний час для тих, хто зазнав втрати рідної людини. Зокрема, якщо йдеться про дітей і рідних американських військовослужбовців, що загинули після 11 вересня 2001 року.

Для них влаштовують спеціальний відпочинок. Цього року – це кілька днів розваг у Далласі.

Говорить голова ради спеціального проекту «Сніговий експрес» Мікі Сендер:

«Ми хочемо зробити все можливе, щоб для дітей цих родин ці свята були щасливими, щоби вони познайомились між собою, щоби знали, що Америка не забула про них».

Впродовж чотирьох днів 900 дітей та членів їх родин стають центром опіки батальйону добровольців.

Чартерні рейси, розкішні готелі, катання на поні, розмальовування облич...

Моніка Скарборо, вдова загиблого в Іраку військовослужбовця, говорить:

«Це вражає, що тут усі – добровольці, і проводять цілий день і навіть тиждень, щоби зробити щасливим свято для дітей, які не завжди чекають на Різдво, на якому не буде тата чи мами...»

Цього року деякі діти можуть навіть брати участь у родео. «Тут все чудово, – каже Брайлін Мінцфлап, батько якої загинув в Іраку, – всі ці діти, що бігають навкруги і розважаються!»

Сюди завітав і колишній голова об’єднаного комітету начальників штабів збройних сил США генерал Пітер Пейс. Він сказав:

«Тут вони бачать, що вони не самотні, що не залишені напризволяще. Ми намагаємось розважити їх в святковий сезон, дати зрозуміти, що ми їх любимо, і найважливіше – дати побути з іншими дітьми, які втратили батька чи матір...»

Вдова загиблого в Іраку Барбара Аллен підкреслює:

«Це дуже допомагає – що люди показують, що твій батько – герой, що вони тебе люблять, люблять твого батька. Для нас минуло чотири з половиною роки, і для дітей знати, що їх батько не забутий, що його жертва не даремна, – для них це найкращий подарунок».

Інше за темою

XS
SM
MD
LG