Спеціальні потреби

Актуально

Поліцейські у США знайшли новий спосіб пересування
Авіатехніка не є чимось новим у правоохоронних органах США. Але вертольоти і літаки є досить дорогими в експлуатації, то ж деякі поліцейські відділення стали випробовувати альтернативну літаючу техніку. Один з таких незвичних авіапарків можна знайти у штаті Флорида.

Поліція флоридського містечка Палм-Бей вже давно шукає ефективні, але недорогі методи боротьби зі злочинністю. Лейтенант поліції Джо Ікінс каже, що його літаючий апарат, оснащений не звичайними крилами, а парашутом, дозволить правоохоронцям краще патрулювати територію з повітря.

«Вертоліт, очевидно, є кориснішим у роботі поліцейських. Але наше відділення не може собі його дозволити. Досить дорого обходиться техобслуговування і пальне».

Політ на апараті з парашутом коштує 35 доларів на годину у той час, як гелікоптер - сотні. Апарат також значно простіший в експлуатації, каже поліцейський Едвард Бермюдез.

«На ньому легко навчитися літати, маневрувати, машина дуже слухняна».

Лише сім поліцейських відділів отримали федеральний грант у розмірі 30 тисяч доларів на експеримент з літальними апаратами.

У Міністерстві юстиції США сподіваються, що нова техніка стане у нагоді поліцейським у сільській місцевості, де доводиться патрулювати велику територію не маючи достатньо ресурсів.

Джо Ікінс припускає, що техніка буде ефективною у запобіганні таким злочинам як крадіжка майна.

«Нас значно краще видно з повітря ніж на землі. І це може налякати злочинців».

Вага альтернативного апарату - 180 кілограмів. Він здатний низько і досить повільно літати над землею. Це дозволить правоохоронцям краще роздивитися ситуацію на місці, зокрема, під час облави на торгівців наркотиками, чи під час пошуків за пропалими людьми, каже поліцейський Едвард Бермюдез.

«Крім цього ми зможемо використовувати апарат для фотознімків чи навіть панорамного огляду місць злочину».

Утім апарат має і свої недоліки - літати на ньому можна лише у добру погоду. Але для Флориди, де клімат переважно теплий, це не повинно стати перешкодою в «обкатці» нових машин.


Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG