Спеціальні потреби

Снігопади у США приносять свої клопоти

Новий тиждень приніс і нові снігові бурі на велику частину північно-східних регіонів США починаючи від Атланти і аж до Бостону. Але, що робити з уже лежачим снігом, який щодня спричиняє чимало клопотів?

Аварії на автошляхах стали наслідком потужних снігопадів та заморозків на більшості території США. У штаті Канзас сильні вітри зі снігом і слизькі дороги перетворили кілька десятків машин у велику груду металобрухту. На щастя, там ніхто серйозно не постраждав. Чого не скажеш про ситуацію в штаті Небраска, де зіштовхнулося близько тридцяти машин. В аварії загинув студент Університету Небраски. У багатьох районах, під тиском снігу, обрушилися дахи будівель і лише чудом люди встигали вискочити з приміщення щоби не потрапити у пастку.

У місті Вілмер, штат Техас, дах кінного центру завалився якраз після того, як звідти вийшли люди.

А поблизу Пітсбурґа у перерві хокейної гри пролунала тривога. На щастя, працівники стадіону зуміли вивести усіх на вулицю у той час, як дах почав прогинатися і згодом, провалився.

У понеділок синоптики оголосили попередження про снігові буревії більш ніж двадцяти американських штатах. І це – не дуже втішні новини для багатьох тисяч авіапасажирів, які все ще намагаються сісти у літак після масового скасування рейсів минулого тижня.

Сьогодні сніг лежить у сорока дев’яти з п’ятдесяти амеркианських штатів. І єдиним безсніжним штатом, в якому сніг зазвичай можна побачити лише на вершинах вулканів, є Гаваї.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG