Спеціальні потреби

Бойовики Талібану здійснили атаку в Кабулі


Афганcька поліція повідомила про смерть щонайменше 16 людей, у цьому числі іноземців, які загинули в ряді вибухів у Кабулі.

Слідчі кажуть, що щонайменше 32 особи отримали поранення в атаках, які сталися неподалік 9-поверхового торговельного центру і двох готелів, у яких часто зупиняються іноземці.

Мінстр закордонних справ Індії С. Крішна заявив, що серед убитих щонайменше дев’ятеро індійських громадян, серед яких були офіційні особи. Афганські та італійські офіційні особи кажуть, що загинув також один італієць.

Генерал афганської поліції Абдул Гафар Саєдзада сказав, що, на його думку, головною мішенню нападників був готель, у якому часто ночують індійські громадяни. За його словами, замінований автомобіль вибухнув перед будинком, після чого кілька нападників-смертників увійшли до сусіднього готелю і зірвали вибухівку.

Відповідальність за атаку взяло на себе угруповання Талібан, кажучи, що в атаці брало участь щонайменше п’ятеро бойовиків-смертників.

Президент Афганістану Гамід Карзай осудив атаки «найрішучішими словами» і передав Індії вислови «глибокого співчуття і жалю».

Представнеик ООН в Афганістані Дан Макнортон також осудив атаку, кажучи, що нападники виявили «повну зневагу до життя інших людей».

XS
SM
MD
LG