Спеціальні потреби

Актуально

Зірки aкaдемічних комaнд - 2002-03-22

ВСТУП: У СВІТІ СПОРТУ НЕРІДКО БУВAЄ, ЩО БЛИСКУЧИЙ ГРAВЕЦЬ МІНЯЄ КОМAНДУ, ЯК ЦЕ СВОГО ЧАСУ НAПРИКЛAД ЗРОБИВ ЗІРКA КИЇВСЬКОГО ДИНAМО AНДРІЙ ШЕВЧЕНКО. УБОЛІВAЛЬНИКІВ ЦЕ РОЗЧAРОВУЄ, AЛЕ … ЦЕ Ж ПРОФЕСІОНAЛИ. НЕЩОДAВНО В СПОЛУЧЕНИХ ШТAТAХ, КОЛИ ЗІРКA ОДНІЄЇ КОМAНДИ ПЕРЕЙШЛА ДО ЇЇ ЗAПЕКЛОГО СУПЕРНИКA, В КРAЇНІ ЗНЯЛАСЯ ШУРA-БУРЯ. AЛЕ ЯК ІНФОРМУЄ ЮРІЙ КРАВЦІВ, ЦЯ ЗІРКA НЕ СПОРСТМЕН, A ПРОФЕСОР AФРО-AМЕРИКAНСЬКИХ СТУДІЙ, A КОМAНДИ - ДВA ПРЕСТИЖНІ AМЕРИКAНСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ.

ТЕКСТ: ПРИНСТОН-ГАРВАРД: ОДИН-НУЛЬ. ОДНЕ З НАУКОВИХ СВІТИЛ ГАРВАРДУ ЗМІНИЛО АКАДЕМІЧНУ КОМАНДУ.

Еймі Ґатмен, проректор Принстонського університету: “Звісно, я маю надію, що й деякі інші професори у цій ділянці – з Гарварду і не тільки – перейдуть до Принстону”.

ЦЕ ПЕРШЕ ДЕЗЕРТИРСТВО З ЛАВ ПРЕСТИЖНОГО ФАКУЛЬТЕТУ АФРО-АМЕРИКАНСЬКИХ СТУДІЙ… БЛИСКУЧОЇ КОМАНДИ ВЧЕНИХ, ЩО ФОРМУВАЛАСЬ ДЕСЯТЬ РОКІВ І ПРИВАБЛЮЄ ДО ГАРВАРДУ НАЙРІЗНОМАНІТНІШИЙ В КРАЇНІ СТУДЕНТСЬКИЙ СКЛАД.

Ерл Луіс, професор історії, Мічіганський університету: “Сильний афро-американський факультет дійсно важить для молоді, коли час приймати рішення”.

ТА ДЛЯ ГАРВАРДУ ПРОБЛЕМИ ПОЧАЛИСЬ, КОЛИ НОВИЙ РЕКТОР, ЛОУРЕНС САММЕРС, ПОКРИТИКУВАВ ПОПУЛЯРНОГО ВЧЕНОГО КОРНЕЛА ВЕСТА.

Студент Гарварду: “Його курс – либонь, найкращий з усіх, що я мав”.

КРИТИКА ТОРКАЛАСЬ ПОЛІТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

ІНТЕРШУМ: “Bill Bradley is our candidate!”

І НАУКОВИХ ПРАЦЬ ВЕСТА – ВКЛЮЧНО З ЦИМ ДИСКОМ.

ІНТЕРШУМ: “Fighting for black people to gain the right to vote!”

ФАКУЛЬТЕТ ПІДДАВ СУМНІВУ ВІДДАНІСТЬ ГАРВАРДУ АФРО-АМЕРИКАНСЬКИМ СТУДІЯМ І ПРИГРОЗИВ, ЩО ПЕРЕЙДЕ ДО ПРИНСТОНУ. ПОЛІТИКИ-ПОПУЛІСТИ ЗАГОВОРИЛИ ПРО РАСИЗМ – ТА ЗРЕШТОЮ ЛОУРЕНС САММЕРС ВИБАЧИВСЯ. ЦЕЙ СПІР ДАВ СТАРТ НЕЗВИЧНО ВІДВЕРТІЙ ДИСКУСІЇ З РАСОВИХ ПИТАНЬ. СПЕРШУ – В “УОЛЛ СТРІТ ДЖОРНЕЛ”: “ПОЧУТТЯ ВИНИ БІЛИХ І СИЛА ЧОРНИХ”.

Шелбі Стіл, Інститут Гувера: “Чи негри просто недоторкані в житті Америки?”

ДЕБАТИ ВИХЛЮПНУЛИСЬ НА ТЕЛЕБАЧЕННЯ.

З телемережі «MSNBC»: “Саммерс діяв так не через почуття вини білих!”

…І В ІНТЕРНЕТ, ДЕ З”ЯВИЛИСЬ “ПЛАКСИ В ГАРВАРДІ”

Cтюарт Тейлор-молодший, Національний журнал: “Маємо найбільш розніжених у світі чорношкірих ”.

… БОБМА ВІД КОНСЕРВАТИВНОГО ОГЛЯДАЧА.

Cтюарт Тейлор-молодший, Національний журнал: “Коли вони кричать про утиски, мова, власне, йде про расу. Це викликає реакцію в кожного, кого не візьми”.

ДЕХТО БАЧИТЬ ШИРШІ ПИТАННЯ.

Ел Шарптон, aктивіст: “Головне тут – відданість політиці сприяння ”.

ІНТЕРШУМ: “Що є афро-центризм?”

ПРОФЕСОР ФІСКСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ РЕЙМОНД ВІНБУШ ВВАЖАЄ – ЧОРНОШКІРІ ВЧЕНІ ВЖЕ ДОСТАТНЬО СИЛЬНІ, ЩОБ ПРОТИСТОЯТИ - НАВІТЬ ГАРВАРДУ

Реймонд Вінбуш, Інститут міжрасових стосунків, Фіскський університет: «Це означає, що негритянські студії досягнули віхи, що ректор Гарварду Леррі Саммерс перший відступив».

ДОСЯГНУЛИ ВІХИ – БО ГАРВАРДСЬКА КОГОРТА ЗНАНИХ АФРО-АМЕРИКАНСЬКИХ ВЧЕНИХ ПРИБАБЛЮЄ НАЙКРАЩИХ ЧОРНОШКІРИХ СТУДЕНТІВ, В ТОЙ ЧАС ЯК ІНШІ СПРОБИ ПОЛІТИКИ СПРИЯННЯ (РАСОВИМ МЕНШИНАМ) ОСКАРЖУЮТЬ В СУДАХ. ПРИНСТОН НАСЛІДУЄ УСПІШНУ ГАРВАРДСЬКУ МОДЕЛЬ.

Ерл Льюіс, професор історії, Мічіганський університет: “Переманити Антонія Аппію а можливо і Корнела Веста – це великий плюс для них”.

ТЕПЕР НОВА “КОМАНДА МРІЇ” СТАРТУЄ В ІНШОМУ ПРЕСТИЖНОМУ ВУЗІ США.

Всі новини дня

“Щоб люди мріяли жити в Україні”: інтерв’ю з командувачем ВМС України Олексієм Неїжпапою. Відео

Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа отримав звання віце-адмірала через два дні після затоплення флагманського корабля Чорноморського флоту Росії «Москва». Мирослава Гонгадзе поспілкувалася з командувачем під час патрулювання Дніпра про звільнення о. Зміїний та бойовий дух ЗСУ.

В Конгресі США розглядають додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

У Конгресі США сьогодні розглядають додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Окрім прямої військової та економічної підтримки, законопроект передбачає виділення коштів на "підготовку та відповідь на потенційні ядерні та радіологічні інциденти".

ЄС оголосив про новий пакет заходів проти Росії. Відео

ЄС оголосив про новий пакет заходів проти Росії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Євросоюз оголосив про новий пакет заходів проти Росії. Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та головний дипломат ЄС Жозеп Боррель пояснили: санкції стосуватимуться експортно-імпортних обмежень – і є відповіддю на нову ескалацію війни в Україні.

“Надсилають повістки всім підряд”: росіяни масово виїжджають з Росії в Грузію, щоб ухилитися від мобілізації. Відео

Чоловіки виїжджають з Росії, щоб ухилитись від мобілізації. Тисячі людей стоять в черзі на в'їзді в Грузію. Значна частина грузинів побоюється, що із тими, хто проти російського вторгнення в Україну, прибудуть і ті, хто підтримує політику Кремля, але не хоче воювати особисто.

CША оголосили пакет військової допомоги Україні на суму в понад 1 мільярд доларів. Відео

США оголосили пакет військової допомоги Україні на суму в 1 млрд дол. В нього входять 18 систем HIMARS, боєприпаси до них та інше озброєння. Також США готують санкції у відповідь на проведення РФ того, що вона називає референдумами на тимчасово окупованих територіях України.

Більше

XS
SM
MD
LG