Спеціальні потреби

Актуально

Урочистості на День Незалежності - 2003-07-02

Повністю програму, що також включає пісні, ви можете прослухати з аудіо запису.

Нинішні вихідні в Сполучених Штатах особливо урочисті. Тривають відзначення четвертого липня - Дня Незалежності країни. І не лише на галявинах парків, берегах озер або річок, де вже котрий день поспіль відбуваються святкові пікніки. Патріотичним розмаїттям також бринить і радіо-ефір країни.

Track: “Battle Hymn of the Republic” - by Boston Pops

Цю пісню під назвою “Battle Hymn of the Republic”- «Бойовий гімн республіки»- виконує хор Танґелвудського фестивалю у супроводі оркестру під назвою Boston Pops. Колективом керує композитор та дириґент ДЖОН ВИЛЬЯМС. Його вважають одним з найпопулярніших у історії Голлівуду авторів музики до кінофільмів. Серед озвучених ВИЛЬЯМСОМ і його оркестром стрічок- “StarWars”, або «Зоряні війни», “Extra-Terrestrial”- або «Пришелець» та “Jurassic Park”- або «Парк Юрської доби». Втім сьогодні ми знайомимо вас з патріотичним репертуаром керованого ДЖОНОМ ВИЛЬЯМСОМ оркестру. Звучить пісня “America-The Dream Goes On”-«Америка- мрія триває». Її, в супроводі музик «Бостон Попс», виконує співак ДЖЕЙМС ІНҐРАМ.

Track: “America. The Dream Goes On”

Липень відомий не лише тим, що цього місяця святкують День Незалежності Америки. За яких дев’ять днів прихильники шістдесятих відзначатимуть іменини відомої співачки ЛИНДИ РОНСТАДТ. Вона народилася сорок шостого року в місті Тусон, штату Арізона, в родині професійних музикантів. Перший сценічний успіх прийшов ще в дитинстві, коли ЛИНДА, разом з двома сетричками, виступала в складі гурту “Three Ronstads”, відтак підсиленого піснями композитора КЕННІ ЕДВАРДСА та перейменованого на “Stone Poneys”- «Кам’яні поні». Одним з чисельних «коників» ЛИНДИ РОНСТАД було виконання патріотичних пісень, що часто лунають на радіохвилях у ці святкові липневі дні. Ось одна з них - “Back in the USA”- «Повернення до Сполучених Штатів».

Track: “Back in the USA” - by Linda Ronstad

Для тих, хто щойно вийшов на нашу радіохвилю. В ефірі - недільний радіожурнал Голосу Америки - «Музична веселка». Сьогодні знайомство з традиційними в дні святкувань Дня Незалежності піснями з фонотек американських радіостанцій. Відомим виконавцем присвячених Дню незалежності США пісень вважається квартет Oak Ridge Boys. Сформований ще тисяча дев’ятсот сорок другого року гурт спочатку називався “Country Cut-Up’s”. Виконувані ним пісні подобалися всім, у тому числі й робітникам атомної станції в місцевості Oak Ridge в штаті Теннесі, перед якими квартет часто виступав. Тому гурт незабаром перейменували на Oak Ridge Boys. В репертуарі квартету багато творів жанру Ґоспел. Співакам навіть вдалося надати неповторного звучання гімнові Сполучених Штатів “Star Spangled Banner”.

Track: “Star Spangled Banner”

Це був національний гімн Сполучених Штатів “Star Spangled Banner”, аранжований гуртом Oak Ridge Boys. А зараз - пісня “God Bless America”. Неперевершеною виконавицею цього гіту стала ще перед Другою світовою війною співачка КЕЙТ СМИТ.

Track: “God Bless America”

МС: “God Bless America” тобто «Боже, благослови Америку». Цей святковий гіт проспівала КЕЙТ СМИТ. А зараз “America the Beautiful”- «Америка прекрасна» - у виконанні Американського хору хлопчиків.

Track: “America The Beautiful

Марафон патріотичних пісень, які прозвучали в цій передачі з нагоди відзначення в Сполучених Штатах Дня Незалежності, завершуємо піснею “God Bless the USA“ у виконанні співака ЛІ ҐРІНВУДА. Всім, хто нас слухав, бажаємо доброго тижня.

Track: “God Bless the USA”

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG