Спеціальні потреби

Михайло Сендик шукає правду у Києві, але чи знайде? - 2003-10-01


Ворожнеча між представниками блоку “Наша Україна” та главою львівської податкової адміністрації Сергієм Медведчуком часами переходить у відверте знущання. Минулого тижня усі засоби масової інформації облетіли слова Голови Львівської ДПА, який запропонував Віктору Ющенкові не балотуватись у президенти, а в обмін на це Сергій Медведчук обіцяв піти зі своєї посади. У свою чергу депутати з фракції “Наша Україна” у Львові намагались з’ясувати чому досі не виконано червневе рішення облради, згідно з яким керівнику Львівської податкової було висловлено недовіру. Народний депутат Олекса Гудима, зокрема, наголосив, що сьогодні значну частину тіньової економіки Львівщини контролює податкова.

Сергій Медведчук до нападів з боку “Нашоукраїнців” ставиться достатньої філософськи. І обґрунтовує свою позицію, тим що він державний службовець, який лише добре виконує свої функції і діє згідно з тими законами, які приймали депутати Верховної Ради і представники блоку “Наша Україна” зокрема.

У ситуації, що склалась Сергій Медведчук швидше намагається виставити себе у ролі жертви обставин. Виглядає так, що він намагається робити добро для держави, а от праця його лишається не оціненою.

Проте Голова облради Михайло Сендик стверджує, що користуючись закритістю структури, керівник Львівської податкової перетворив її на каральну організацію для фінансування СДПУ(О) і боротьби з українськими підприємницями та представниками політичних сил які не поділяють ідеології об’єднаних соціал-демократів. Цього тижня львівський скандал починає набирати нових обертів. Михайло Сендик заявив, що його родині почали погрожувати. Розв’язати складну ситуацію він планує у Києві виступивши на Сесії Верховної Ради та намагаючись добитись до Президента. Від’їжджаючи зі Львова, він попросив представників правоохоронних органів забезпечити охорону свого онука.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG