Спеціальні потреби

Літературний процес в Україні. Гості програми Євгенія Кононенко та професор Григорій Грабович. - 2003-11-18


У четвер двадцятого листопада відбувся черговий випуск програми Голосу Америки «На прямому зв’язку». В ньому взяли участь - українська поетеса, прозаїк, перекладач Євгенія Кононенко та професор української літератури Гарвардського університету Григорій Грабович. Тема обговорення стан сучасної української літератури, успіхи та проблеми.

Ви можете прослухати дискусію завантаживши звуковий файл у форматі Ріал Аудіо, або більш якісний але більший за розміром файл формату МП3.

Для довідки:

Євгенія Кононненко член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Лауреат премії імені Зерова та інших загально-національних премій. Автор романів «Імітація», «Зрада», циклу новел «Повії теж виходять заміж» та багатьох інших творів.

Григорій Грабович американець українського походження, професор Гарвардського університету. Автор чисельних книжок-досліджень української літератури, головний редактор літературного журналу «Критика». Один з найвідоміших його творів це книжка про Тараса Шевченка «Поет як міфотворець».

Відео дня

Безоплатне стентування серця в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00
XS
SM
MD
LG