Спеціальні потреби

Актуально

В Одесі невідомі дотепер злочинці вчинили напад на регіонального кореспондента всеукраїнської газети  «Факти і коментарі» Олександра Левіта. - 2003-11-25

В Одесі невідомі дотепер злочинці вчинили напад на регіонального кореспондента всеукраїнської газети «Факим і коментарі» Олександра Левіта. Правоохоронні органи запевняють, що нині активно займаються пошуком злочинців.

Під час нападу невідомі завдали журналісту кілька ударів по голові, а після цього били його ногами. Злочинці погрожували Олександру Левіту і попередили його: «це тобі для початку, а потім ми тебе вб'ємо». Їх не цікавили гроші, цінні речі, мобільний телефон, що свідчить, на думку журналіста, побиття було здійснене за професійну діяльність. За фактом нападу Олександр Левит зробив офіційну заяву до Приморського райвідділу міліції Одеси.

Як наголосила у поширеній серед засобів масової інформації заяві Одеська Гільдія власних кореспондентів: «Новий злочин ми розглядаємо як нездатність влади і правоохоронних органів. Публікації Олександра Левіта в газеті «Факти» мають гострий, принциповий характер, що, зрозуміло, викликає негативну реакцію у впливових осіб.Ми розглядаємо злочин, скоєний проти нашого колеги, як спробу звести рахунки з журналістами, які мають власну точку зору на процеси, які відбуваються в Одесі. Пам'ятаємо факти побиття і інших членів Гільдії, власних кореспондентів – Ігоря Розова, Станіслава Шандара, Аркадія Ромма, телефонні погрози іншим журналістам всеукраїнських засобів масової інформації, які працюють в Одесі».

Президент Гільдії Вячеслав Воронков вимагає від обласної державної адміністрації, міського голови Руслана Боделана, УМВС в Одеській області дати оцінку черговому злочину проти журналіста, провести розслідування і поінформувати громадскість про застосовані заходи.

Тим часом, слідство розглядає нині три версії причин нападу на одеського кореспондента газети «Факти і коментарі» Олександра Левіта. Про це повідомив керівник Приморського районного відділу внутрішніх справ Іван Ястремський. Створено оперативно-слідчу групу з 15 осіб. За фактом побиття порушено карну справу.

Народний депутат України Едуард Гурвіц назвав напад на журналіста Олександра Левіта продовженням беззаконня, яке панує в Одесі вже не один рік. За цей час, каже Гурвіц, вбили відомих одеситів – Ігоря Свободу, Сергія Варламова, стріляли в журналіста Леоніда Капелюшного, було кілька замахів на моє життя.

Едуард Гурвіц: «У зв'язку з тим, що все це сталося безкарно, хоча правоохоронні органи мали зробити все для того щоби знайти вбивць, безкарність надала впевненості злочинцям і вони далі продовжують бити, вбивати, організовувати викрадення політиків, журналістів які критично розцінюють події в Одесі».

Як стало відомо «Голосу Америки», 25 листопада одеський кореспондент всеукраїнської газети «Факти і коментарі» Олександр Левіт пройшов чергове обстеження у лікарні. Результати невтішні. Після побиття у відомого журналіста виявлені крововилив у мозок, закрита черпно-мозкова травма. Медики наголошують на необхідності негайної госпіталізації, бо стан здоров'я журналіста викликає занепокоєння.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG