Спеціальні потреби

Сергій Медведчук -брат голови президентської адміністрації призначений Кучмою на посаду заступника  голови податкової адміністрації України. - 2004-01-12


В Україні ціла низка кадрових перестановок. Президент Кучма звільнив трьох міністрів та губетнатора Житомирської області, а також призначив нового першого заступника голови податкової адміністрації. Ним став Сергій Медведчук, брат керівника президентської адміністрації Віктора Медведчука.

Відставки міністра промислової політики Анатолія М'ялиці та міністра сільського годсподарства Сергія Рижука несподіванкою не стали. Протягом минулого року ці міністерства постійно зазнавали критики у зв'язку з зерновою кризою, низькими врожаями та ситуацією у ключових галузях промисловості – машинобудуванні та металургії. Прем'єр Янукович заявив, що Анатолій М'ялиця – професіонал але роботу промислового міністерства можна зробити більш ефективною. Ці завдання відтепер має реалізувати Олександр Неустроєв, голова правління нікопольського трубного заводу. Це підприємство входить до групи Інтерпайп, яку очолює член родини Леоніда Кучми Віктор Пінчук.

Новим міністром аграрної політики став народний депутат з аграрної фракції Віктор Слаута, він обраний до парламенту у Донецькій області і свого часу був заступником Віктора Янукаовича у Донецькій облдержадміністрації. Екс міністр аграрної політики Сергій Рижук, свої недоліки, за словами Януковича, визнав, відтак виправлятиме їх тепер у кокретно взятому регіоні – Рижука відправили у регіональне заслання на посаду губернатора однієї з найбльш відсталих областей – Житомирської.

На місці Валерія Хорошковського призначено Миколу Деркача. Колишній посол України у Литві тепер опікуватиметься українською економікою та європейською інтеграцією. І ще одне резонансне призначення у податковій адміністрації. Леонід Кучма своїм указом підвищив брата керівника своєї адміністрації Віктора Медведчука. Сергій Медведчук, який дотепер займав посаду керівника Львівської податкової адміністрації і фігурував у ряді скандалів щодо переслідування мас-медіа та підприємств, які належать опозиційним політикам, нині працюватиме на загальноукраїнському рівні на посаді першого заступника голови податкової адміністрації України.

XS
SM
MD
LG