Спеціальні потреби

Актуально

Хто очолить податкову пiсля вiдставки Кравченка? - 2004-06-14

Київ – 11 червня. Президент Кучма прийняв відставку голови податкової адміністрації України Юрія Кравченка. Такий наслідок наради щодо податку на додану вартість, яка відбулася сьогодні у Києві. Тепер головна інтрига у тому, хто очолить податкову адміністрацію.

Це вже не перша нарада з питань ПДВ, яка відбувається за участі Президента. Сьогодні Леонід Кучма ситуацію зі збором цього податку назвав критичною. Такого не було за всі роки незалежності і відповідальність на податковій інспекції, а саме на її керівнику – Юрію Кравченку, сказав Кучма.

Після наради Кучма підписав указ про звільнення Кравченка із посади голови податкової адміністрації. За словами прес-секретаря Президента Олени Громницької, до підписання готують ще одни указ, в якому незадовільною визнається робота всього економічного блоку уряду на чолі із Миколою Азаровим у сфері ПДВ.

Нагадаємо, що Юрій Кравченко очолював податкову з грудня 2002 року. Він – один із відомих фігурнатів у справі Георгія Гонгадзе. На плівках, оприлюднених майором Мельниченком, саме з ним Леонід Кучма говорить про покарання журналіста. Де працюватиме генерал Кравченко, якого вважають відданою Кучмі людиною, наразі невідомо.

Але головна інтрига в іншому – хто тепер очолюватиме податкову адміністрацію. Першим заступником голови вважається голова податкової міліції Василь Жвалюк, а також рідний брат глави адміністрації Президента Віктора Медвдечука – Сергій Медведчук. Кілька місяців тому його призначили на цю посаду із керівника Львівської податкової. Вже тоді експерти казали про те, що головна мета Сергія Медведчука – крісло голови податкової адміністрації України.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG