Спеціальні потреби

Актуально

Завершився самiт Українa-ЄС - 2004-07-09

Пропозиція Єврокомісії укласти Європейську сусідську угоду не відповідає інтересам України. Про це заявив президент Кучма після завершення щорічного саміту Україна-ЄС у Гаазі. На думку українського лідера, запропонований ЄС документ фактично закріплює за Україною нинішній статус сусіда Євросоюзу, що ймовірно призведе до замороження відносин на теперішньому рівні.

Під час саміту сторони висловили готовність до листопада цього року завершити роботу над іншим важливим документом - Планом дій "Україна-ЄС". Українська сторона наполягає, щоб ця угода відкривала реальну перспективу поширення на Україну чотирьох свобод - руху товарів, послуг, капіталів та людей".

Під час саміту Президент Єврокомісії Романо Проді висловив сподівання, що найближчим часом ЄС надасть Україні статус країни з ринковою економікою. Керівництво Єврокомісії також нагадало українському лідеру про важливість дотримання в Україні принципів демократії та поваги до прав людини та вкотре наголосило на необхідності проведення в Україні чесних президентських виборів.

Фото iз сайту ЄС www.europa.eu.int

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG