Спеціальні потреби

В Українi продовжується кампанiя - 2004-12-16


Київ – 15 грудня. Обидва кандидати в президенти продовжують виборчу кампанію. Вiктор Янукович сьогодні перебував на півдні України. Там він повідомив про формування загонів добровольців, які після 26 грудня готові вирушити в Київ. Натомість інший кандидат Вiктор Ющенко у столиці зустрівся із мешканцями наметового містечка та керівникими регіональних виборчих штабів.

В Україні формуються добровільні організації для протидії державному перевороту. Про це заявив кандидат в президенти Віктор Янукович під час виступу у Миколаєві. За його словами, у вівторок у Севастополі, де кандидат перебував із візитом, до них записалося 35 тисяч добровольців, готових після голосування 26 грудня їхати у Київ.

Прем’єр-міністр також повідомив, що в що більше 300 подібних органiзацій створено в столиці. На думку Януковича, державний переворот готується в Україні вже багато років, причому робиться це за допомогою іноземних держав і при іноземному фінансуванні. Зокрема, серед «спонсорів» перевороту він назвав Cполучені Штати.

У середу пан Янукович продовжив передвиборчий тур півднем України та відвідав Миколаїв і Херсон. Прес-служба кандидата повідомляє, що, виступаючи перед журналістами, кандидат повідомив про відмову від використання в кампанії адміністративного ресурсу. За його словами, деякі регіональні штаби відчувають брак ресурсів. Так само кандидат нарікав на необ`єктивінсть преси.

Тим часом інший кандидат у президенти Віктор Ющенко в середу відвідав наметове містечко на Майдані Незалежності. Лідер опозиції подякував його мешканцям за мужність та стійкість, з якими вони відстоюють вільний вибір. Ющенко попросив своїх прихильників залишатися в таборі до перемоги, однак закликав людей перенести намети із проїжджої частини на тротуар, щоб надати мерії можливість підготуватися новорічних і різдвяних свят.

У середу кандидат у президенти Ющенко також зустрівся з керівниками своїх регіональних штабів. Днями він почне свій виборчий тур, який пройде східними та південними областями.

Штаб Віктора Ющенка у середу передав до ЦВК списки своїх представників в територіальних виборчих комісіях. Як повідомив представник кандидата в Центрвиборчкомі Юрій Ключковський, внесено понад 1000 кандидатур, в тому числі пропозиції і щодо керівного складу комісій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG