Спеціальні потреби

Пiдписано угоду в справi нафтопроводу Одеса-Броди - 2005-03-11


Київ - 11 березня. Україна, Польща та ЄС відновили співпрацю в проекті використання нафтопроводу Одеса-Броди. Сьогодні у Києві представники трьох сторін підписали угоду, спрямовану на завершення спорудження цього стратегічнго транспортного коридору.

Представники Європейської комісії та урядів України і Польщі підписали у Києві чергову домовленність про розвиток нафтопроводу Одеса-Броди. Згідно з документом, ЄС надасть 2 мільйони євро спільному українсько-польському підприємству "Сарматія". Ці гроші необхідні для розробки бізнес-плану продовження гілки нафтогону до польського Плоцька та проведення низки експертиз.

За словами Фаоузі Бонсара, радника генерального директора Єврокомісії з питань транспорту та енергетики, відібраний на конкурсній основі компанії доручать розробку технічної, економічної, екологічної та правової документації. Таким чином, за його словами, допомога ЄС дозволить виконати всі умови для початку будівництва:

[переклад з англiйської] «Нафтопровід Одеса-Броди був визнаний як проект всеєвропейського значення. Це, по-перше, дає альтернативні джерела постачання нафти в ЄС та сусідні країни. Але також це питання безпеки чорноморських танкерних перевезень, що в інтересах не тільки ЄС, а всіх країн басейну. Адже виробництво нафти в Казахстані і Азербайджані постійно зростає. А можливості чорноморських проливів дуже обмежені».

Експертизу планують завершити за півроку. Паралельно будуть шукати інвестиції. Попередні розрахунки показують, що вартість проекту складе майже 500 мільйонів євро. Добудову фінансуватимуть приватні компанії. Інтерес до проекту висловили Європейський банк реконструкції і розвитку та Європейський інвестиційний банк. Але всі вони чекатимуть остаточних розрахунків експертів.

Радник держсекретаря Олександр Тодійчук не сумнівається - висновки щодо економічної доцільності добудови будуть позитивними. Адже раніше таку експертизу на замовлення українського уряду вже проводила міжнародна аудиторська компанія PriceWaterhouseCoopers. Однак тоді політичне керівництво країни, всупереч порадам експертів, піддалося на тиск Кремля і загальмувало реaлізацію проекту.

Добудова гілки нафтопроводу почнеться швидше за все наступного року. Тодійчук каже, що всупереч побоюванням, проблем із заповенням труби каспійською нафтою не буде».

«Ці контракти є. Це ті компанії, які добувають нафту в каспійському регіоні. Це відомі міжнародні компанії. Ці контракти навіть у свій час були представлені колишньому президенту України. Але було політичне рішеня щодо напрямку використання трубопроводу. Я думаю, що за нових умов, за нового керівництва держави ми можемо повернутися до контактів із нашими потенційними партнерами і я думаю, що найближчим часом ми це зробимо».

Поки що нафтопровід Одеса-Броди перекачує російську сировину, яка належить компанії ТНК-ВР в так званому реверсному режимі до терміналу Південний. Однак низькі обсяги завантаження не дозволили проекту вийти на рівень рентабельності. Український уряд вже висловив намір відмовитися від реверсу. По трубі потече каспійська нафта, яку переправлятимуть до Польщі та Чехії. Вже зараз обговорюють можливість в перспективі добудувати нафтогін до переробних заводів на півночі Німеччини.

XS
SM
MD
LG