Спеціальні потреби

Держдеп нагадав, від чого залежить підтримка США для України


Речник Державного департаменту США Джон Кірбі

Міністра економіки Абромавічуса у Держдепі назвали професіоналом, який ставить інтереси українців вище власних.

Державний департамент США закликає українську владу відкласти в бік особисті інтереси, подолати розбіжності та продовжувати реформи. Таким чином США відреагували на заяву про відставку міністра економічного розвитку та торгівлі України Альвареса Абромавічуса.

«Ми бачили повідомлення про відставку Альвареса Абромавічуса. Важливо зазначити, він здійснив важливі реформи для України. Він та його команда були успішні у здійсненні важких, але потрібних для України, реформ, спрямованих на стабілізацію економіки, викорінення корупції та відповідності України вимогам програми кредитування МВФ. Ми сподіваємося, що після його відставки, ці зусилля будуть продовжені», - заявив Джон Кірбі, речник Державного департаменту США.

Міністра Абромавічуса у Держдепі назвали професіоналом, який ставить інтереси українців вище власних.

«Майбутнє України, щоб воно було стабільним та заможним, вимагає послідовних зусиль широкої команди людей, які працюють разом. Відданих професіоналів, як він, які ставлять інтереси українських громадян вище своїх особистих», - зазначив Кірбі.

Речник Держдепу також розповів, за яких Україна може розраховувати на підтримку США.

«Важливо щоб українські лідери подолали розбіжності, залишили у минулому свої особисті інтереси, які гальмували країну протягом десятиліть, і продовжували ці реформи. Лише роблячи це, вони можуть розраховувати на подальшу підтримку Сполучених Штатів», - додав американський посадовець.

Дивіться також: Пішов з тих самих причин, що і Шеремета - експерти про відставку Абромавичуса

Пішов з тих самих причин, що і Шеремета - експерти про відставку Абромавичуса. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

XS
SM
MD
LG