Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

ООН: збільшується кількість дітей – жертв конфлікту в Афганістані

  • Голос Америки

Організація Об’єднаних Націй заявила, що щодня в афганському конфлікті гине або отримує поранення п’ятеро дітей.

У новій доповіді, що її оприлюднив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, сказано, що торік в Афганістані загинуло або отримало поранення 1700 дітей, тоді як у 2010 році – 1400.

Понад 300 дітей віком до 18 років, як повідомлено, завербовано для участі у війні, в якій угруповання Талібан бореться з контингентом міжнародних сил.

У документі також говориться, що екстремісти використовують дітей для самогубних атак, закладання мін на дорогах і транспорту постач для збройних формувань.

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликає всі сторрони конфлікту запевнити, що діти весь час захищені, згідно з гуманітарними законами.

Заступниця представника Афганістану при ЮНІСЕФ заявила, що «цей рівень можливого до уникнення страждання, який представлений у звіті генерального секретаря, неприйнятний».

Дитячий фонд також закликав повстанців, щоб вони припинили вербування осіб, яким менше 18 років, а також уряд Афганістану, щоб він не приймав неповнолітніх на службу до національних сил безпеки.
XS
SM
MD
LG