Спеціальні потреби

Екстремісти обстріляли ракетами американську військову базу Баграм


Офіційні особи повідомили про ракетну атаку на базу американських військово-повітряних сил, у результаті чого загинуло троє афганців. Представник НАТО Майкл Коул заявив Голосу Америки, що в понеділок ввечері кілька ракет впало на базу Баграм, що в провінції Парван. Один вертоліт був знищений і кілька пошкоджено.

Афганські офіційні особи заявили у вівторок, що загиблі у вертольоті особи були службовцями афганської розвідки. Повідомлено також про поранення афганських та міжнародних військовослужбовців.

Відповідальність за атаку взяло на себе угруповання Талібан. Атаку проведено через кілька годин після того, як американські сили передали афганській стороні контроль над в’язницею на базі Баграм.

У вівторок поліція повідомила, що в районі Кушкі-Куна в провінції Герат, що в західному Афганістані, нападник-смертник убив п’ятьох осіб. Шестеро отримало поранення.

Також у вівторок НАТО повідомило, що в результаті повітряного удару коаліційних сил у східному районі Афганістану загинуло двоє високопоставлених лідерів Талібану.

Одного із них, муллу Газрата, запідозрено в тому, що у серпні 2008 року він влаштував засідку на війська НАТО в долині Узбін, що на південь від столиці, в результаті чого 10 французьких військовослужбовців загинули і 21 отримав поранення.
XS
SM
MD
LG