Спеціальні потреби

Актуально

Афганець пив чай з солдатами НАТО, після чого застрелив їх

Афганець пив чай з солдатами НАТО, після чого застрелив їх

Союз НАТО заявив, що афганський прикордонник, відповідальний за смерть шістьох американських військовослужбовців, пив чай з ними перед тим, як застрелити їх.

У заяві НАТО сказано, що в понеділок американські та афганські солдати піднялися на вершину в провінції Нагархар для участі в артилерійських навчаннях у віддаленій сторожовій заставі, коли афганець несподівано відкрив вогонь. Опісля два американські солдати застрелили нападника.

Міністр внутрішніх справ Афганістану генерал Бісмілла Мохаммаді заявив у п’ятницю, що дії нападника не віддзеркалюють «чудових робочих відносин» між афганськими та коаліційними силами.

Також у п’ятницю командування НАТО заявило, що в результаті атаки екстремістів загинув солдат коаліційних сил.

Тимчасом коаліційні війська посилили бойові операції, під час яких цього тижня було затримано кількох лідерів угруповання Талібан.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG