Спеціальні потреби

Внаслідок атаки афганського поліцейського загинуло двоє солдатів США


Представники НАТО в Афганістані заявили, що в результаті імовірної атаки афганського поліцейського у східній частині країни загинуло двоє американських та кілька афганських військовослужбовців.

Органи влади кажуть, що, за всіма ознаками, нападником в інциденті, що стався в понеділок у провіції Вардак, був службовець афганської поліції.

Тим часом поза Кабулом афганські війська застрелили двох афганських цивільних після того, як їх машина наблизилась до американської автоколони. Представник американських сил сказав, що афганці не виконали наказу зупинитися, коли їх машина була біля автоколони.

Інциденти в понеділок сталися після того, як міністр оборони США Чак Гейґел залишив Афганістан після першого візиту, який був затьмарений суперечливою промовою президента Гаміда Карзая та рядом погроз, які змусили до скасування запланованої на неділю спільної з президентом прес-конференції.

Органи влади докладно не коментували питання безпеки, але в суботу, в результаті двох самогубних атак – однієї в Кабулі і другої в Хості – загинуло 19 людей. Атака в Кабулі була скерована проти Міністерства оборони Афганістану. Вона сталася в час, коли Гейґел саме відвідував афганську столицю.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG