Спеціальні потреби

Карзай обмежує іноземну участь у розслідуванні корупції в Афганістані


Президент Афганістану Гамід Карзай вдається до заходів з метою обмеження іноземного втручання до антикорупційних розслідувань.

Генеральний прокурор Афганістану Ішак Алоко заявив, що президент Карзай закликав до прийняття нових правил, які заборонили б міжнародним організаціям брати пряму участь у розслідуванні хабарництва двома спеціальними органами. Ці органи ведуть діяльність під наглядом Міністерства внутрішніх справ Афганістану.

Алоко каже, що Карзай і далі хоче, щоб іноземні радники постачали матеріально-технічне забезпечення і надавали допомогу організаціям, що борються з корупцією.

Газета Вашингтон пост повідомила в четвер, що пропоновані зміни стривожили американських офіційних осіб, спонукуючи їх до спроб переконання Карзая, щоб він пом’якшив нові правила.

Сполучені Штати чинять тиск на Карзая, щоб він посилив заходи для викорінення корупції у своєму уряді. Інколи це веде до напруженості між обома сторонами.

Сполучені Штати висловлюють побоювання, що корупція підтримує очолене Талібаном повстання і ускладнює зусилля з метою посилення правління в країні, щоб наступного року американські сили могли передати афганській стороні відповідальність за втримання безпеки в країні.

Відео - найголовніше

Як пройшов візит Ентоні Блінкена до Києва? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00
XS
SM
MD
LG