Спеціальні потреби

Актуально

Карзай обмежує іноземну участь у розслідуванні корупції в Афганістані

Президент Афганістану Гамід Карзай вдається до заходів з метою обмеження іноземного втручання до антикорупційних розслідувань.

Генеральний прокурор Афганістану Ішак Алоко заявив, що президент Карзай закликав до прийняття нових правил, які заборонили б міжнародним організаціям брати пряму участь у розслідуванні хабарництва двома спеціальними органами. Ці органи ведуть діяльність під наглядом Міністерства внутрішніх справ Афганістану.

Алоко каже, що Карзай і далі хоче, щоб іноземні радники постачали матеріально-технічне забезпечення і надавали допомогу організаціям, що борються з корупцією.

Газета Вашингтон пост повідомила в четвер, що пропоновані зміни стривожили американських офіційних осіб, спонукуючи їх до спроб переконання Карзая, щоб він пом’якшив нові правила.

Сполучені Штати чинять тиск на Карзая, щоб він посилив заходи для викорінення корупції у своєму уряді. Інколи це веде до напруженості між обома сторонами.

Сполучені Штати висловлюють побоювання, що корупція підтримує очолене Талібаном повстання і ускладнює зусилля з метою посилення правління в країні, щоб наступного року американські сили могли передати афганській стороні відповідальність за втримання безпеки в країні.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG