Спеціальні потреби

Демократи «здобули» Алабаму


Даґ Джонс

В ході передвиборчої кампанії республіканець Рой Мур виявився в центрі секс-скандалуКандидат від Демократичної партії Даґ Джонс здобув несподівану перемогу над республіканцем Роєм Муром на позачергових виборах в Сенат США від штату Алабама. Джонс набрав 49,9 % голосів, Мур на півтора відсотка менше - 48,4%. Такі попередні результати голосування.

Місце в Сенаті звільнилося після призначення президентом Джеффа Сешнса на посаду міністра юстиції.

Перемога Джонса стала серйозною поразкою як для Республіканської партії, так і особисто для президента Трампа в консервативній південній Алабамі. Останній раз демократ перемагав в цьому штаті на виборах в Сенат 25 років тому. Тепер перевага республіканців в Сенаті стане мінімальним 51 голос проти 49 голосів демократів.

Президент Дональд Трамп уже в Twitter привітав Джонса з перемогою, давши зрозуміти при цьому, що не вважає поразку республіканців у штаті остаточною, підкресливши, що боротьба за політичний вплив в Алабамі буде продовжена.


В ході передвиборчої кампанії Рой Мур, якого особисто підтримав Трамп, став фігурантом сексуального скандалу. Кілька жінок звинуватили його в сексуальних домаганнях, які, за їхніми словами, мали місця в 1970-х роках. Після цього деякі впливові республіканці негативно поставилися до перспективи обрання в Сенат свого однопартійця.

Дивіться також: 19 жінок звинувачують Дональда Трампа в сексуальних домаганнях

19 жінок звинувачують Дональда Трампа в сексуальних домаганнях. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG