Спеціальні потреби

Після чотирирічного ув’язнення в Італії Аманда Нокс повернулася у США


Аманда Нокс повернулась додому

Аманда Нокс, свого часу нікому невідома студентка з американського штату Вашингтон, після чотирьох років в італійській в’язниці та затяжного судового процесу, за яким слідкували по всьому світу, повернулась у рідне місто Сіетл. По поверненню її родина влашутвала коротку прес-конференцію.

«Таке відчуття, що це мені сниться, – поділилася Аманда та подякувала усім, хто вірив в неї, – Мені дуже важливо усім подякувати. Усім, хто захищав мене та підтримував мою родину. Найважливіше для мене сьогодні – бути з моєю родиною».

Її рідним та друзям теж було важко повірити у те, що поневіряння, які тривали майже чотири роки, нарешті закінчилися. Всього 24 години перед тим апеляційний суд в місті Перуджа виправдав Аманду Нокс та італійця Рафаело Солесіто у вбивстві британської студентки Мередит Керчер.

Після короткої зупинки у в`язниці Нокс доставили до аеропорту в Римі. Там її та її родину у супроводі охоронців допровадили до літака, який летів до Лондона. Останній відрізок шляху – з Лондона до Сієтла – Аманда летіла в бізнес-класі літака «Британських авіаліній». Пасажири літака, які сиділи поруч, кажуть, що вона виглядала дуже щасливою.

Чотири роки у в’язниці залишили не лише душевну травму. Адвокати та постійні поїздки до Італії обійшлися родині Аманади у мільйон доларів, які родичі переважно позичили під заставу нерухомості.

XS
SM
MD
LG