Спеціальні потреби

Російські хакери атакували Newsweek після критичної статті про Трампа?


Американське видання Newsweek пов’язує хакерську атаку на їхній вебсайт із критичною статтею про Дональда Трампа.

Головний редактор журналу Джім Імпоко заявив: «Минулої ночі ми пережили те, що наш ІТ-директор називає «масовою DoS атакою». Вебсайт впав на кілька годин у той час, коли активно поширювалась кабельними новинами історія Курта Ейхенвальда про те, як компанія Дональда Трампа діяла нелегально, порушуючи торговельне ембарго США проти Куби».

«Як і в кожній DDoS атаці, там є багато IP-адрес, але в основному вони були з Росії. І хоча цей факт сам собою нічого не доводить, ми розслідуємо цю справу», - додав редактор.

Автор статті Курт Ейхенвальд також вказує на російський слід у кібератаці. На сторінці у Твіттері він пише: «Новини щодо хакерської атаки на Newsweek після статті про те, як Трамп порушив кубинське ембарго. Було задіяно дуже багато IP-адрес, головні з них - російські".

Здебільшого для DDoS-атак хакери використовують мережі чужих комп'ютерів чи підключених до Інтернету пристроїв із викраденими адресами, власники яких не знають, що їх використовують в кібератаках. Тож за IP-адресами важко робити конкретні висновки.

Між тим, в американській розвідці вважають, що Росія несе відповідальність за кібератаку на Національний комітет Демократичної партії, з метою, на думку експертів, допомогти кандидату від республіканців Дональду Трампу.

У статті Ейхенвальда в Newsweek йдеться, що готелі Трампа у 1998 році відправили посланця на Кубу з завданням розвідати потенційні перспективи бізнесу. Це суперечило американському торговельному ембарго щодо Куби. Хоча тодішній президент США Білл Клінтон розглядав можливість пом’якшення кубинського ембарго.

«Дякуємо, - іронізував у п’ятницю на Твіттері головний редактор журналу Newsweek. – Минулої ночі це була огидна DDoS атака. Напевно комусь не подобаються наші новини спорту».

Дивіться також: План Путіна - знищити Європу і побудувати нову імперію - американські політоглядачі

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG