Спеціальні потреби

Адміністрація США провела нараду через лісові пожежі у країні


На тлі руйнівних лісових пожеж на заході США, президент країни Джо Байден у середу оголосив про низку заходів покликаних стримати масштабні лісові пожежі в майбутньому.

Зокрема, він пропонує підвищити мінімальну зарплатню вогнеборцям, які працюють на федеральний уряд до 15 доларів на годину та зібльшити кількості постійних посад пожежників у федеральному уряді.

Також повідомляється, що бюджетна пропозиція уряду США, яка зараз розглядається Конгресом, передбачає виділення понад 30 мільярдів доларів на подолання лісових пожеж.

Як відзначає сайт Білого дому, під час зустрічі із членами уряду США, представниками місцевої влади, та приватним сектором у середу, Джо Байден також розповів, що його адміністрації використовує для протидії лісовим пожежам новітні технології.

Віце-президентка США Камала Гарріс заявила у середу, що кліматичні зміни є чинником рекордної спеки, посух та лісових пожеж на заході Сполучених Штатів Америки.

Як повідомляється, на тлі рекордоної спеки та пожеж, місцева влада подекуди забороняє використання піротехніки під час вяткувань Дня незалежності США 4-го липня.

У статті використано матеріали видань The Hill, Stars and Stripes.

Дивіться також: Перший український випускник коледжу інформаційного і кіберпростору США повертається в ЗСУ із стратегіями захисту від гібридної війни

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG