Спеціальні потреби

Боллівуд для схуднення : фітнес-центри США пропонують воркаут по-індійськи


Боллівуд для схуднення
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Боллівуд для схуднення

Свого часу, скинути зайві кілограми американці намагалися за допомогою усіляких дієт та засобів для схуднення. Щоправда, з часом прийшло усвідомлення, що запорука успіху, це заняття спортом.

Однак, далеко не всім до вподоби тягати гантелі, чи бігати вулицями міста. Мабуть саме цим можна пояснити популярність танцювальних програм, що дозволяють їх учасникам позбавлятися зайвої ваги у невимушений спосіб.

Зараз у США швидко поширюється «Дунья» – фітнес-програма, створення якої надихнули ... індійські фільми з їх легендарними танцями.

На дворі мороз, а всередині цієї танцювальної фітнес-студії у Вашингтоні спека, спричинена танцями і фітнесом.

Рейчер Меєрсон відвідує ці заняття регулярно:

«Подивіться на мене. Я вся змокла. Це чудове тренування. Музика відмінна. Коли чую її, хочу негайно рухатися у такт з нею».

Музика являє собою суміш традиційної індійської та фольклорної музики з вкрапленням гіп-гопу і джазу - іншими словами ритми індійських фільмів, зроблених у Боллівуді. Ця музика і танці, розповідає спів-засновниця студії танцю Кажал Десай, у поєднанні з фізичними вправами називається «Дунья»:

«Дунья означає світ. Походить це слово з урду і гінді, але воно перекладається як світ багатьма мовами на Близькому Сході. Ми вживаємо це слово тому, що ми хочемо відкрити Боллівуд для решти світу».

Три роки тому, коли фітнес-програма почала користуватися успіхом, Кажал та її подруга Прія звільнилися з роботи, щоби повністю присвятити себе розбудові бізнесу. Обидві жінки професійні танцюристки. І хоча народилися вони в Америці, свої індійські коріння вони ніколи не забули саме завдяки танцям та Боллівуду.

Кажал розповіла, як ретельно вони підбирали музику і відпрацьовували хореографію, щоби об’єднати танці і фітнес:

«Я танцюю все своє життя. Але завжди хотіла зробити щось більше. Спочатку ми додали хореографію, а за деякий час це переросло у повну фітнес-програму».

Деякі постійні відвідувачі, як Річа Аґарвал, почала ходити на заняття тому, що танці нагадують їй про батьківщину:

«Для мене «Дунья» є дійсно особливим фітнесом тому, що містить елементи моє індійської культури і спадщини».
Я танцюю все своє життя. Але завжди хотіла зробити щось більше. Спочатку ми додали хореографію, а за деякий час це переросло у повну фітнес-програму.
Кажал Десай

Існує чимало цікавих індійських танців, але, як говорить Кажал, Дунья – найкраща з усіх, дякуючи обережно підібраній музиці та оригінальній хореографії. Їх фітнес-програма є складною системою фізичних вправ, при розробці яких Кажал використала і свої знання ліцензованого інструктора Американської ради фізичного спорту.

«Ми змушуємо працювати всі м’язи. Це і кардіо і фізичне навантаження. Наприклад, я розвинула сильні м’язи на руках і на ногах - у місцях, де їх не було перед тим, як почала вчити цей клас»,- розповіла Кажал.

Кажал уже видала своє перше ДіВіДі. На ньому є повна фітнес-програма, розрахована на тренування як всього тіла,так і певної групи м’язів.

Популярність боллівудського фітнес-танцю в Америці неймовірна. Попит на заняття підштовхнув Кажал відкрити курси тренінгу для інструкторів уже в кількох штатах. Сьогодні цю фітнес-програму пропонують у багатьох спортивних клубах Вашингтона та Нью-Йорку. Незабаром, каже Кажал, вони розпочнуться і на західному узбережжі США:

«Я готуюся до переїзду у Лос-Анджелес, щоби почати викладати там».

Кажал сподівається, що її фітнес-програма буде розвиватися і можливо навіть стане глобальним феноменом, який приносить здоров’я, задоволення і радість.

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG