Спеціальні потреби

Українські війська продовжуватимуть операцію проти сепаратистів

  • Голос Америки

Бойовик так званої «Російської православної армії»
Виконуючий обов’язки міністра оборони України Михайло Коваль заявив, що збройні сили продовжуватимуть наступ проти проросійських заколотників на сході країни після нападу в четвер у регіоні, в результаті якого загинуло щонайменше 12 військовослужбовців.

Коваль сказав, що військові продовжуватимуть операцію до часу відновлення миру і порядку в регіоні.

Він виступав на брифінгу для журналістів у Києві в п’ятницю, наступного дня після того, як проросійські сепаратисти збили військовий вертоліт біля Слов’янська. Серед загиблих був генерал.

Міністр Коваль також повідомив, що його сили очистили від сепаратистів південні й західні райони Донецька, а також північні частини Луганська. Представник Білого дому Джей Карні заявив, що атака в четвер вказує на те, що сепаратисти мають доступ до «передових озброєнь та іншої допомоги ззовні».

Окремо у четвер держсекретар США Джон Керрі висловив занепокоєння своєму російському колезі щодо триваючого насильства і повідомлень про проникнення в Україну іноземних бойовиків з території Росії.

Незважаючи на кількатижневі заперечення кремлівських керівників, контрольоване державою інформаційне агентство РІА Новини повідомило що 33 із приблизно 50 бойовиків, які загинули в понеділок в Донецьку в сутичках з українськими силами, таки прибули з Росії.

Інформаційне агентство посилається на прем’єр-міністра самопроголошеної «донецької народної республіки», який заявив, що тіла іноземців були опізнані і повернені родичам.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG