Спеціальні потреби

Українські війська продовжуватимуть операцію проти сепаратистів


Бойовик так званої «Російської православної армії»
Виконуючий обов’язки міністра оборони України Михайло Коваль заявив, що збройні сили продовжуватимуть наступ проти проросійських заколотників на сході країни після нападу в четвер у регіоні, в результаті якого загинуло щонайменше 12 військовослужбовців.

Коваль сказав, що військові продовжуватимуть операцію до часу відновлення миру і порядку в регіоні.

Він виступав на брифінгу для журналістів у Києві в п’ятницю, наступного дня після того, як проросійські сепаратисти збили військовий вертоліт біля Слов’янська. Серед загиблих був генерал.

Міністр Коваль також повідомив, що його сили очистили від сепаратистів південні й західні райони Донецька, а також північні частини Луганська. Представник Білого дому Джей Карні заявив, що атака в четвер вказує на те, що сепаратисти мають доступ до «передових озброєнь та іншої допомоги ззовні».

Окремо у четвер держсекретар США Джон Керрі висловив занепокоєння своєму російському колезі щодо триваючого насильства і повідомлень про проникнення в Україну іноземних бойовиків з території Росії.

Незважаючи на кількатижневі заперечення кремлівських керівників, контрольоване державою інформаційне агентство РІА Новини повідомило що 33 із приблизно 50 бойовиків, які загинули в понеділок в Донецьку в сутичках з українськими силами, таки прибули з Росії.

Інформаційне агентство посилається на прем’єр-міністра самопроголошеної «донецької народної республіки», який заявив, що тіла іноземців були опізнані і повернені родичам.

Показати коментарі (5)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG