Спеціальні потреби

На залізничній станції в Китаї вчинено напад на пасажирів


Шестеро людей отримали поранення ножем у серії нападів на залізничній станції в китайській провінції Гуанчжоу, повідомляють місцеві ЗМІ.

За даними «Народної газети», чотири чоловіки, вбрані у біле, атакували пасажирів ножами, які тільки-но прибули на станцію. Правоохоронці відкрили вогонь по нападниках, один з яких загинув на місці. Повідомляється, що одного з нападників вдалося затримати. Деякі ЗМІ стверджують, що пізніше затримали другого підозрюваного.

Офіційних коментарів щодо мотивів нападів немає, однак вони схожі на інциденти, в яких уряд звинуватив терористів з Сіньцзян-Уйгурського автономного району.

Атака у Гуанчжоу відбулася майже через тиждень після вибуху бомби та подібного нападу з ножем на станції у місті Урумчі. Тоді загинула одна людина і ще 79 було поранено. У березні, озброєні мачете невідомі, вбили 29 людей та поранили ще 143 на станції у місті Куньмін. Тоді уряд КНР поклав відповідальність на екстремістів з Сіньцзяну, де місцеві мусульмани-уйгури жаліються на утиски з боку влади.
XS
SM
MD
LG