Спеціальні потреби

Автомайдан їде від Януковича до Медведчука


Учасники автопробігу до резиденції Президента України у селі Нові Петрівці (Київська обл.)
Близько години тривав мітинг Автомайдану неподалік резиденції президента України Віктора Януковича «Межигір’я».

Активісти намагалися передати главі держави символічну «повістку на народний суд на Майдані», але за кількасот метрів до воріт маєтку Януковича на демонстрантів чекав кордон спецзагону «Беркут». До маєтку без пояснення причин не пропустили і народних депутатів, зокрема, Володимира Яворівського.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, в ці хвилини автомайданівці залишають маєток Януковича і вирушають до помешкання голови громадської організації «Український вибір» Віктора Медведчука.

Раніше, по дорозі на «Межигір’я» активісти переконали співробітників ДАІ та «Беркуту» звільнити від важкої техніки поворот на село Нові Петрівці, неподалік якого розташована садиба «Межигір’я».

А перед тим колона активістів Автомайдану була спершу заблокована в Києві.

Автомайданівці, які зібралися на Європейській площі столиці, намагалися проїхати до місця проведення акції через Поштову площу (це лише за кількасот метрів від Європейської), але там проїжджа частина була заблокована кількома десятками невідомих людей.

Раніше, анонсуючи акцію, її ініціатори на сторінці спільноти «Автомайдан» у Facebook написали: «Їдемо вручати повістку до «Межигір’я». По дорозі усім даїшникам та правоохоронцям так само вручаємо повістки на народний суд на Майдані».

Вперше автомайданівці гостювали неподалік «Межигір’я» 29 грудня. Після цієї акції до багатьох її учасників додому приходили співробітники Державтоінспекції, які закидали автомайданівцям відмову від зупинки на вимогу інспекторів.

Тоді ж, 29 грудня, учасники Євромайдану і Автомайдану влаштувавши акцію біля будинку Віктора Медведчука, пошкодили ворота і обписали паркан.

Мітингувальники гримали у ворота, а потім відігнули частину воріт. На паркані вони написали «Палаци – дітям».

На цю ж тему: Мітингувальники обписали паркан Медведчука і поїхали до Азарова

Передрук з "Радіо Свобода"
XS
SM
MD
LG